Geri

Setenay Öğretmen Kimdir?

1993 yılında Aydın Söke’de doğdum. İlkokul öğrenimimi Söke Sadullah Kuşada İlkokulunda tamamladım. Liseyi ise Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesinde bitirdim. 2011 yılında Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü kazandım. 2015 yılında mezun oldum ve aynı yıl Muş Bulanık Cumhuriyet İlkokulunda öğretmenlik görevime başladım. 2019 yılında evlenip İstanbul’a geldim ve İstanbul Bağcılar Dede Korkut İlkokuluna tayinim çıktı. 3 yıl burada görev yaptıktan sonra 2022 yılında Zonguldak Ereğli’ye tayin istedim ve şu an burada görev yapmaktayım.

2020 yılında koronavirüs sebebiyle eğitim öğretim online verilmeye başlandı. Tam o sene 1. sınıf olan öğrencilerim için henüz EBA açılmamıştı ve konuları anlatamıyordum. Bu sebeple konu anlatım videoları çekip Youtube kanalına yüklemeye ve öğrencilerimin konuları buradan öğrenmesini sağlamaya çalıştım. Kanalıma yüklediğim videolar sadece kendi öğrencilerim tarafından değil Türkiye’deki birçok 1.sınıf öğrencisi tarafından izlenmeye başlandı ve çok sevildi. O günden beri Youtube’a tüm sınıflar için videolar yükleme devam ediyorum. Aynı zamanda gelen talepler üzerine 2022 Mart ayından itibaren etkinlikler hazırlayıp Instagram üzerinden paylaşım yapmaya başladım. Yaptığım etkinlikleri toplu bir şekilde görüp, kolaylıkla ulaşabilmeniz ve indirebilmeniz için eşimle bu siteyi kurduk.

Hiç tanımadığım binlerce öğrenci ve veliye ulaşabilmek, hazırladığım videolarım ve etkinliklerim sayesinde başarılı olduklarını duymak beni bu yolda daha da teşvik ediyor. İyi ki varsınız. ❤️

100000
'den Fazla Takipçi
190
'dan Fazla Video Konu Anlatımı
9867
'den Fazla Kaynak İndirme
8
Yıllık Öğretmenlik Tecrübesi